Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

İtirazım Var Tek Parça izle (2014)

17-04-2015

Film Bilgileri
İtirazım Var Tek Parça izle (2014)
1.854 kere izlendi

‘İtirazım Var ’ adlı yerli film beyazperdede en son ‘Sen Aydınlatırsın Geceyi ’ filmiyle kamera arkasına geçen, televizyondaysa Ben de Özledim dizisiyle izleyiciyle buluşan Onur Ünlü ’nün son sinema filmi. Başrolünde Serkan Keskin ’in yer aldığı polisiye türündeki filmin senaryosu ve yönetmenliği Onur Ünlü ’ye ait. Diğer rollerde ise Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant gibi isimler bulunuyor.

İtirazım Var adlı yerli filmimiz IMDb ‘den 8.3 gibi yüksek bir puan ile başarıya imza atmıştır. Oldukça sürüykleyici bu filmi tek parça olarak kesintisiz izlemenizi tavsiye ederim.

Eski bir boksör olan Selman Bulut, artık imamlık yapmaktadır. Günün birinde, çalıştığı camide bir cinayet gerçekleşir. Polisin olayın üzerinde hiç durmaması üzerine Selman, cinayeti çözmek için tek başına çaba göstermeye başlar.

Leyla ile Mecnun dizisiyle büyük bir şöhret kazanan Onur Ünlü ’nün yönettiği filmde, yönetmenin vazgeçemediği isimlerden Serkan Keskin başrolde oynuyor. Keskin ’e Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant gibi isimler eşlik ediyor.

Gösterime girmeden önce +18 yaş sınırı getirilen film, daha sonra +15 olarak sınırlandırıldı.

Bunları Biliyor muydunuz? İtirazım Var ile ilgili enterasan bilgiler

Onur Ünlü, bu filmin ”Polis” ve ”Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi” filmlerinin ardından serinin üçüncü ayağı olduğunu ve yapmak istedikleri on filmlik bir ‘milli cinayet koleksiyonu ’ serisine ait olduğunu belirtti.

İyi seyirler dileriz.


porno

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı