Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

John Wick | 2014 (Altyazılı)

03-03-2015

Film Bilgileri
John Wick | 2014 (Altyazılı)
2.017 kere izlendi

Emekliye ayrılmış bir tetikçiyken Rus Mafyası tarafından tekrar aksiyona katılmaya zorlanan ve suçluların yer altı dünyasında efsane olan John Wick düşmanlarının acımasızca peşine düşer.

Çok sevdiği karısının ani ölümünden sonra John Wick (Reeves) ondan son bir hediye alır, üstünde sevmeyi asla unutmamasını rica eden bir not ile Daisy isminde yavru bir av köpeği. Fakat John ’un yası 1969 model Boss Mustang ’i sadisttik Iosef Tarasov ’un (Alfie Allen) dikkatini çekince bölünür. John arabasını satmayı reddedince Iosef ve adamları evine girerler ve arabasını çalarlar. Bu sırada John ’u bilincini kaybedene kadar döverler ve Daisy ’i öldürürler. Bilmeden yer altı dünyasının en acımasız suikastçılarından birini tekrar uyandırırlar.

John Wick

John arabasını ararken New York ’un daha önce hiçbir turistin görmediği bölgelerine gider. Gerçeküstü, çok gizli suçlu komitesine, bir zamanlar John Wick ’in üyesi olduğu en kötü adamların olduğu yere gider. Arabasını çalanın eski bir iş arkadaşı olan acımasız Rus suç patronu Viggo Tarasov ’un (Michael Nyqvist) oğlu olduğunu öğrenince John dikkatini intikam almaya çevirir. Viggo, efsanevi tetikçinin oğlunun peşinde olduğu herkese yayılınca John ’u öldürene cömert bir hediye vereceğini açıklar.

Peşinde hakiki bir ordu ile John bir kez daha yer altı dünyasının korktuğu merhametsiz bir ölüm makinasına dönüşür. Viggo ve askerlerine karşı sonları olabilecek bir savaş başlatır

Reeves son filmi için “Aksiyon filmlerinin duygusal yönün olmasını seviyorum. Sadece şov olmaktan çıkıp bir hikaye anlatıyor” diyor.

Chad Stahelski ’nin yönettiği, Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen,Adrianne Palicki ’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı John Wick 28 Kasım 2014 tarihinde seyirci ile buluşuyor.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı