Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yasak Bölge – Brick Mansions | 2014 (Türkçe Dublaj)

03-03-2015

Film Bilgileri
Yasak Bölge – Brick Mansions | 2014 (Türkçe Dublaj)
1.145 kere izlendi

Yasak Bölge – Brick Mansions (2014) filmi full izlemeniz gerekli çalışmalar tamanlanıp beğeninize sunulmuştur.

Filmin başrolünde Hızlı ve Öfkeli filminden Brian O ’Conner karakteri ile tanıdığımız 30 Kasım 2013 tarihinde feci bir trafik kazası ile ölen Paul Walker adlı ünlü aktör yer almaktadır. Son filmi ise Hızlı ve Korkusuz adlı filmdir.

Detroit kentinin en güzel günlerinden geriye sadece, azılı suçlulara karargah olan tuğla binalar, evler kalmıştır. Suçlularla başa çıkamayan güvenlik güçleri, şehrin geri kalanını koruma altına almak için bu tuğla evlerin çevresini devasa duvarlarla örmüştür. Damien Collier ise tüm bu suç ağındaki yolsuzluklarla mücadele etmeye çalışan bir gizli polistir. Eski bir mahkum olan Lino ise artık dürüst yaşamak uğruna mücadele verir. Detroit uyuşturucu mafyasının lideri Tremaine, bir plan doğrultusunda Lino ’nun sevgilisini kaçırır.

İşler Lino ’nun boyunu aşınca çareyi Damien ’den yardım istemekte bulur. Damien gönülsüz biçimde Lino ’nun isteğine cevap verir ve kendisini tüm şehri allak bullak edecek sinsi bir planın içinde bulur… 2013 ’ün Kasım ayında hayatını kaybeden Paul Walker ’ın başrolde olduğu aksiyon ve suç filminin yönetmenliğini Camilie Delamarre üstlenirken, kadroda aynı zamanda RZA ile David Belle de yer alıyor.

Yasak Bölge – Brick Mansions (2014) adlı film Tek Parça Full HD, Türkçe, Türkçe Dublaj, Görüntü kalitesi olarak 360p,480p,720p,1080p gibi seçenekler ile farklı player ve alternatifler ile eklenmiştir.

NOT: Daha önce filmin Türkçe Altyazılısı eklenmiştir. Eğer Türkçe Altyazılı olarak izlemek isteyen var ise bu sayfadan izleyebilirsiniz: http://www.filmcuk.com/yasak-bolge-brick-mansions-2014-turkce-altyazili.html

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı