Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Labirent: Ölümcül Kaçış – The Maze Runner (2014) Türkçe Altyazılı

20-03-2015

Film Bilgileri
Labirent: Ölümcül Kaçış – The Maze Runner (2014) Türkçe Altyazılı
855 kere izlendi

Evet arkadaşlar… Filmin sinema çekimini çok istek olduğu için ekledim. 720p HD full olarak düştüğü zaman videoları güncelleyeceğim. Ülkemiz ’de 1 haftalık gösterim ile 152.593 izlenme alarak 1.617.530,42 TL hasilata ulaşmıştır.

Labirent Ölümcül Kaçış filmi henüz çok yeni vizyona girdi. Ülkemizde vizyona girdiği tarih 19 Eylül 2014 tür. Bilim Kurgu, Aksiyon, Gizem türündeki Labirent Ölümcül Kaçış filminin yönetmen koltuğun ’da Wes Ball adlı yönetmen yer alırken filmin yazarları ise Noah Oppenheim ve Grant Pierce Myers ’dir. Dylan O ’Brien, Kaya Scodelario, Patricia Clarkson, Will Poulter, Thomas Brodie-sangster gibi ünlü oyuncuların sahne aldığı Labirent: Ölümcül Kaçış filmi 2014 ABD yapımıdır. IMDb üzerinden 28 bin oylama ile 7.6 gibi bir puan yakalayarak başarılı olduunu kanıtlamıştır.

Labirent: Ölümcül Kaçış, Wes Ball ’ın ilk uzun metraj tecrübesi. Ball‘ın ilk filmi “Ruin/Harabe” yedi dakikalık kısa bir animasyon.

Labirent Ölümcül Kaçış izle, Labirent Ölümcül Kaçış Full izle, Labirent Ölümcül Kaçış Türkçe Altyazılı izle, The Maze Runner Türkçe Altyazılı izle

Thomas yukarı doğru hareket eden bir asansörde uyanır. Kapılar açıldığında kendini bir grup yaşıtıyla bulur. Bu koloni onu bir kayranda karşılar. Kayran devasa büyüklükteki duvarların çevrelediği geniş bir alandır. Thomas‘ın aklı bulanmış, nerede olduğunu, nereden geldiğini, ailesinin kim olduğunu, geçmişini ve hatta kendi ismini dahi hatırlayamamaktadır.

Thomas ve “Kayranlılar” buraya nasıl ve neden getirildiklerini bilmemektedir. Tek bildikleri şey her sabah labirente gidilen dev bir kapının açıldığıdır. Her akşam ise güneş batarken kapı kapanır. Her otuz günde bir asansörle yeni bir çocuk gruba katılır. Labirentin bu davranışı Thomas ’ı getirir, fakat beklenmedik bir şey olur ve bir hafta sonra asansör labirente Teresa adında bir kızı getirir.

FilmCuk.com ekini, iyi seyirler diler.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı