Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yıldızlararası – Interstellar (2014) Türkçe Altyazılı

20-03-2015

Film Bilgileri
Yıldızlararası – Interstellar (2014) Türkçe Altyazılı
1.359 kere izlendi

Gelecekteki İnsanlığın En İyi Filmi

İz bırakan fimler arasında olan Yıldızlararası filmi, çağımızın en iyi macera filmleri arasında yerini almış durumda. Harika bir bir film olan Yıldızlararası, insanoğlu için geleceğe yönelen bir film. İçeriğindeki astronomi bilgisi ile eğlenceli sahneler sizi bekliyor. Filmin yapımı 2014 olup ABD yapımı bir filmdir. Türü bilim kurgu olan filmin görsel efektleri de olağanüstü. İzlemenizi tavsiye edeceğimiz bir film olan Yıldızlararsı, tüm insanlık için yol gösterici bir film. 169 dakika süren bu filmin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bu galaksi filminin yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturan filmin sahneleri çok özel. Oyuncuları arasında Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain gibi ünlü isimler bulunuyor. Yıldızlararası filminin seneryosunu Christopher Nolan ve Steven Spielberg yazmış ve muhteşem bir senaryo çıkarmıştır. Peki Yıldızlararası filminin konusu nedir ve nasıl bir senaryo ile karşımıza çıkıyor?

Bu film 2014 yılının en iyi görsel efektlerini sizlerle buluşturan ve aynı zamanda doğa yaşamına ilgisi olan kişilerin izlemesi gereken çok içerikli bir filmdir. Filmde yakın gelecekte yaşanacak olan felaketlerden tüyolar var. Kuraklığın artması ve iklim değişikliklerinin doğaya verdiği zarar filmde güzelce işlenmiş. İklim değişikliği ile artan tehlike içinde insanların çabaları gözler önünne seriliyor. İnsan ırkının yok olma tehlikesini anlatan bu film yılın en iyi filmleri arasında. 7 Kasım günü vizyona girmiş olan bu film türleri arasında sıralamaların en üstünü hak eden bir film. Mecera ile bütünleşen bu filmde ilerleyen sahnelerde bir grup insan salucan deliğini keşfetmiş ve bunun üzerine yeni bir yaşam alanı bulabilceklerine inanmıştır. Bu konuda çalışmalara başlayan insanlar kuraklığın tehlikesinden sıyrılmaya çalışmışlardır. Solucan deliği için keşife kalan Nolanise grubu, yeni hayatın belirtilerini yakalamaya çalışır. Bu bir grup kaşif geçen zamanlar içinde aslında o zamanın çok uzun yıllar aldığını, yani bir saatin dünya üzerinde yedi yıla bedel olduğunu bildikleri bir ortamda hızlı ve cesur kalmaları gerkecektir.

Galaksinin tüm inceliklerini ve derinliklerini işleyen bu film çağın getirilerinden ders çıkarmamız gereken bir film. Dünya üzerinde insanlığın aslında ne gibi tehlikeler ile karşı karşıya olduğunu gözler önüne seren bu film tam da meraklıları için ilgi çekecek. Dünya üzerinde yaşanacak olan bir kuraklık halinde bu durumların aslında insanlık için ne kadar çaresiz olduğu konusunu sizlere gösteriyor.

ABD, İngiltere yapımı film olan Yıldızlararası filmi, çoğu izleyen için nasıl bulunur bilinmez ama farklı yorumlarda bulunacak olanlar olacaktır. Filmin önemini anlamak ve filmden ders çıkarmak için yeryüzünde kuraklık olması ve doğanın dengesinin bozulması gerekmez. Bu filmi izledikten sonra doğaya duyarlı bir insan olmak kaçınılmaz. Çünkü yaşam koşulları elverişsiz olduğu takdirde yapılması gereken çoğu şeyi denemek yaşamak için gerekli olacak.

İyi seyirler dileriz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı