Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Dragon Blade | 2015 (Altyazılı)

07-04-2015

Film Bilgileri
Dragon Blade | 2015 (Altyazılı)
721 kere izlendi

Çin sinemasının en yüksek bütçeli yapımı olma özelliğini taşıyan Dragon Blade, zengin oyuncu kadrosuylada dikkatleri üzerine çekiyor. Filmde Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody ’nin yanı sıra Türk oyuncu Emrah Yılmaz da yer alıyor. Film, Romalı askerlerin Çin ’e girişini anlatıyor.

Uzun zamandır 65 milyon dolarlık bütçesiyle adından söz ettiren Dragon Blade filminden bir de sürpriz haber geldi. Hürriyet gazetesinin haberine göre, Çin ’in en yüksek bütçeli yapımı olma özelliği taşıyan filmin oyuncu kadrosunda, Shanghai Tiyatro Akademisi ’nden mezun olan Türk oyuncu Emrah Yılmaz da yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Daniel Lee ’nin oturduğu filmin oyuncu kadrsounda ise Jackie Chan, John Cusack ve Oscar ödüllü Adrien Brody gibi ünlü yıldızlar yer alıyor. Yaklaşık 6 aydır çekimlerine devam edilen görkemli film, şimdiden savaş sahneleriyle konuşulmaya başladı bile!

Dragon Blade ’de Kösem ırkının lideri Kroraina ’yı canlandıracak olan Yılmaz; “Bağlı olduğum menajerlik şirketi, rol için Daniel Lee ’yle irtibata geçti. Ardından görüşmeye gittim. Günlerce savaş, kostüm ve oyunculuk provaları yapıldı. Daniel Lee ve Jackie Chan, bu provaların hepsini büyük titizlikle takip etti. Sonunda rolü aldım. Daniel Lee bir sonraki projesinde yine benimle çalışmak istediğini söyledi. Jackie Chan de Hong Kong ’daki okulunda kendisi tarafından verilen ileri oyunculuk derslerine ücretsiz olarak katılmamı teklif etti. Filmden sonra bu eğitimi alacağım.” dedi.

Dragon Blade‘ orjinal ismi ile ‘Tian Jiang Xiong Shi‘ filminin, yurt dışında 19 Şubat 2015 ’te vizyona girmesi planlanıyor.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı