Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Sona Doğru (Altyazılı)

Film Bilgileri
Sona Doğru (Altyazılı)
4.106 kere izlendi

Kasım 2013′te vizyona giren film Robert Redford oyunculuğunda sürmektedir. Film Hint Okyanusu’nda çekilmiştir. Konuşmalar çok az sayıda fakat çok beğeneceğiniz bir film olduğunu düşünüyoruz. J.C. Chandor yönetmenliğindeki film 106 dakika sürmekte ve dram türündedir. Filmmizle.com olarak filmin görüntü ve ses kalitesi mümkün olduğunca en iyi düzeye getirilmiştir. Keyifli seyirler dileriz. Film konu itibariyle aşağıda yer almaktadır.
Hint Okyanusu’nda tek başına gezinti yapan bir adam, yatının bir gemi konteynırına çarpması üzerine bilincini kaybeder. Uyandığında bilinci yerinde değildir ve kazayı yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Telsiz, radyo ve navigasyon ekipmanını kaybetmiştir ve vahşi bir fırtınanın tam ortasında kalmıştır.
Teknik donanımları olmadan bir hiç olan adam direnişi ve tecrübeli denizcilik geçmişi sayesinde hayatta kalacağına inanmaktadır. Okyanusun ve dalgalarının sesine kulak verir ve planlarını bu dalgalara göre yaparak yakınlarından bir geminin geçmesini dilemeye başlar. Ancak bu direniş hali zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Zira okyanus son derece tehlikeli köpekbalıklarıyla doluyken doğal kaynakları da tükenmek üzeredir.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı