Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

2015 Abiye Modelleri ve Fiyatları

15-07-2015

Film Bilgileri
2015 Abiye Modelleri ve Fiyatları
772 kere izlendi


Yazın gelmesiyle birlikte özel gün ve gecelerde giyilmesi düşünülen abiyelerin seçimi her zaman zor olmuştur. Tasarım firmalarının ürettiği abiyelerin hepsi birbirinden farklı ve güzel olunca seçimler de zorlaşıyor. Hâl böyle olunca abiye modelleri konusunda seçim yapmak için bazı ayrımlar ve analizler gerekiyor.

Biz de AbiyeTunik.com olarak siz değerli okuyucularımıza fikirler sunabilmek için yola koyulduk. Öne çıkan trenleri okuyucularımızla buluşturmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Ayrıcalıklı renkler, şık trendler ve özellikle markaların kıyasıya rekabeti sizleri bu elbise çeşitlerine sürükleyebilir. Tüm mağazaların ve firmaların tasarımlarını inceleyip siz değerli ziyaretçilerimize bunu aktarmaya çalışıyoruz

abiye modelleri ve fiyatları konusundan yönlendirmeye başlamadan önce bunu 2 şekilde izlemenin uygun olduğunu düşündük. Kısa abiye modelleri ve uzun abiye modelleri.
Özellikle mini abiye modelleri üzerine birçok tasarımı inceledik. Kumaş kalitesi ve modelin 2015 sezonuna olan uyumunu araştırmakla işe başladık. Bunun için biraz kolları sıvayıp taraf gözetmeksizin her markanın tasarımlarını ve 2015 mini abiye modellerini incelemeye çalıştık.
Renk yine model seçimlerin de en büyük etken olduğu için birkaç rengi pas geçmek istemiyoruz.

Uzun abiye için de yanlış bir düşünce var. İlk önce şu fikri kesinlikle unutmak gerekir. Kapalı ya da uzun olan kıyafetler sadece kış mevsimine özel tasarımlar değildir. Yaz sezonunda da uzun kıyafetçeşitleri tercih edilebilir. Uzun abiye seçiminizi kolay hale getirmek için kategori halinde seçimler yapmanızı öneriyoruz.
Bununla beraber tunik modelleri ve fiyatlarına da bakmak isterseniz blogumuz sizleri bekliyor.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı