Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Araç Takip Sistemi Türkiye’de Ciddi Bir Yatırım Haline Geldi

03-02-2016

Film Bilgileri
Araç Takip Sistemi Türkiye’de Ciddi Bir Yatırım Haline Geldi
522 kere izlendi

 

Araç takip sistemi konusunda Türkiye’de ciddi bir pazar bulunuyor. Türkiye’de 8 milyon civarında ticari araç var ve bu sayı da her geçen gün artıyor. Üstüne üstlük bunların yaklaşık olarak 800 bininde araç takip sistemi var.

Cihaz yakut tasarrufu sağlıyor

Aromil Bilişim Genel Müdürü Erhan Taşkaya, takip teknolojileri alanında çok üst düzey cihazlarla takip sağladıklarını ve sektörel olarak firmaların ihtiyaçları doğrultusunda çözümler ürettiklerinin altını çizdi. “Türkiye’nin en küçük yerli üretim araç takip cihazını üretiyoruz” diyen Taşkaya, “Aromil araç takip cihazı hem küçük hem de dahili antene sahip olduğu için harici bir anten kablosuna gerek duymuyor” dedi. Araç takip sistemlerini kullanan tercih eden ciddi düzeyde yakıt tasarrufu sağladıklarını da sözlerine ekledi. Ayrıca özel sektörden kamu kurumlarına kadar Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verdiklerini ifade etti.

Sistemi en çok lojistik firmaları tercih ediyor

Aromil araç izleme cihazlarıyla kamu kurum ve özel sektör dahil 81 ilde hizmet verdiklerini söyleyen Taşkaya, sistemi en çok sektörlerin lojistik ve rent a car firmaları olduğunu vurguladı. Rent a car takip sistemi ile yanında blokaj sistemlerini de ek olarak aldıklarını sözlerine ekledi.

800 bin ticari araçta araç takip sistemi takılı

Araç takip sistemi pazarının her yıl %30 büyüme gösterdiğini ifade eden Taşkaya, Türkiye’de 18 milyon araç bulunduğunu ve bu araçların da 8 milyonunun ticari araç olduğunu söyledi. Ayrıca bu araçların 800 bin tanesinde araç takip cihazının takılı olduğunu  söyledi.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı