Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Boxer cinsi köpeklerin tüm özellikleri burada

28-01-2015

Film Bilgileri
Boxer cinsi köpeklerin tüm özellikleri burada
789 kere izlendi

Kökenleri çok eskilere 1800′lere kadar dayanan Boxer cinsi köpek ırkları Özellikle bekçi köpeği ve koruma köpeği olarak çok başarılıdırlar. Boxerlar çok iyi huylu sakin, uysal ve sahiplerine karşı son derece sadık köpeklerdir.

Çizgili ve kumral boxerlar olmak üzere ikiye ayrılırlar. Çocuklarla çok iyi anlaşırlar, sahipleriyle uzun yürüyüşler yapmayı severler. Egzersiz ihtiyaçları fazla olduğu için sık sık yürüyüş yapmaları gerekir veya oyun oynayarak egzersiz yerine onunla güzel vakit geçirebilirsiniz. Boxer cinsi köpekler geçmişte bir çok farklı görevde kullanılmış ancak bu gün artık ev köpekleridirler.

Evcil hayvanlar ve Boxer köpeklerle ilgili detaylı bilgilere rehberden ulaşmanız mümkün. Kin nedir bilmeyen bu köpeklerin iş sağlıklarına özen gösterilmeli veteriner kontrolleri aksatılmamalıdır.Oyun oynamayı severler ve enerjileri çok yüksektir eğitilmeye uygundurlar zekaları gelişmiştir. Yabancılara karşı zaman zaman şüpheci yaklaşabilirler ancak kısa zamanda uyum sağlarlar. Diğer hayvanlarla kolayca iletişim kurabilirler.

Tüyleri kısa olduğu için taranma ihtiyaçları neredeyse yok denecek kadar azdır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı