Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Crack Nedir

23-05-2015

Film Bilgileri
Crack Nedir
638 kere izlendi

Crack, ücretli ve lisanslı uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilmenizi sağlayan kırılmış uygulama dosyalarıdır. Orjinal olmayan bir çok uygulamayı illegal bir şekilde orjinalleştirme yoludur. Genellikle oyun, program gibi uygulamaların crackleri bulunur ve yayılır. Crack dosyasının firmaya büyük bir zararı olmaz. Çünkü programlar şirketlerde ve devlet kurumlarında orjinal kullanılmak zorundadır. Oyunda ise bu durum daha farklı. Bir oyunun crackli versiyonunda o oyunu multiplayer ya da online oynayamazsınız. Crackli versiyonunda sadece single player oynayabilirsiniz.

CRACK NASIL KURULUR, YAPILIR ?

Cracklemek istediğimiz oyunu veya programı bilgsayara kurduktan sonra Crack indirme işlemini yapıyoruz. İnternet üzerinde hemen hemen bütün oyunların ve programların bulunduğu crackindir.net adresinden gerekli crack dosyasını temin edebilirsiniz. Daha önceden kurmuş olduğumuz oyunun üzerine sağ tıklayıp Özellikler seçeneğini seçiyoruz. Karşımıza çıkan ekranda Hedef klasörü göster butonuna tıklayıp oyunun veya programın sistem klasörüne iniyoruz.  Crackindir.net adresinden indirdiğimiz programın crack’ini, cracklemek istediğimiz dosyanın içerisine atıyoruz. Windows’un değiştirilsin mi uyarısına evet cevabını verdikten sonra crack işlemimiz tamamlanmıştır.

Oyunlar genellikle bilgisayarım’dan erişebileceğinzi C:// Diskinin içinde olur genel klasörlerinin yapısı ise şu şekildedir.

Bilgisayar/Yereldisk (C:)/Program Files/(Genelde Oyunun Firmasının Adı)/Oyunun Adı gibi olmaktadır.

Her uygulamanın/sistemin crack işlemi ise aynı olmaz. Bazı farklı durumlarda örneğin windows 7 crack işleminde durum çok daha farklıdır. Sistemin keylerine girip kendimiz manuel olarak değiştirmemiz gerekir ya da özel olarak yazılmış windows 7 loader uygulaması ile cracklemeniz gerekmektedir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı