Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Elektronik Sigara ile Sigarayı Bırakacaksınız

01-08-2016

Film Bilgileri
Elektronik Sigara ile Sigarayı Bırakacaksınız
421 kere izlendi

Günümüzde günlük sigara kullanımının giderek artması ve kişiler üstünde ki zararlarının da artık gözle görülebilir ya da hissedilebilir olması insanların bu konuda daha duyarlı olmalarına sebebiyet vermiştir.

elektronik sigara

Sigaradan kurtulmak isteyen insan sayısının giderek artmış olmasından dolayı, zararlarını en hafife indirmek istenilmiştir. Bu konu ile ilgili her gün yeni bir yöntem, yeni bir düşünce fikri ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri de şüphesiz yapay sigara olarak bilinen elektronik sigaradır. Bu sigaranın etkisini azaltıp sigaraya yakın bir şey tüttürdüğünüz hissini veren bir araçtır. Başındaki elektronik isminden dolayı e-sigara olarak da bilinmektedir. Genel olarak bu cihazın özelliği likit diye isimlendirilen maddeyi ısıtarak buharlaştırmasını sağlar. Tabi ki de bu işlem sonrasında içtiğiniz normal sigara ile arasında bir tat farkı olacaktır. Yalnız bilmemiz gerekir ki bu işlem sizin sağlığınız için geliştirilmiştir.

Elektronik sigara pil, atomizer ve kartuş olmak üzere üç kısımdan oluşmaktadır. Çalışma mantığı basittir. Pil enerjiyi sağlar, alınan enerji ile atomizer likidi ısıtıp buharlaştırır ve bu ısıl işlemin ana maddesi olan likidi de kartuş ismi verilen kısım sağlar.

Elektronik sigara özellikle sigara tiryakisi olanlar için tavsiye edilmiş bir sigaradan en hafif ve zararsız şekilde kurtulma cihazı olarak görebiliriz. Zararsız bir sigara içerek, hep bahsedilen o el ve dudak alışkanlığını kaldırmadan bu işten en zararsız kurtulma yöntemlerinden biridir. Bu konuda da joyetech size en iyi şekilde yardımcı olacak tek adrestir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı