Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

En Trend Gelinlik Modelleri

20-05-2017

Film Bilgileri
En Trend Gelinlik Modelleri
225 kere izlendi

Gelinlik her genç kızın ömründe bir kez giymek için hayalini kurduğu saflığı ve masumiyeti ifade eden beyaz elbisedir. Bu özel günde farklı tarzlarda gelinlikler tercih etmek isteyenler için birbirinden özel tasarım hazırlanmaktadır. Özellikle kapalı bayanlar için hazırlanmış olan tesettür gelinlik modelleri tam anlamıyla kapalı şekilde tasarlanarak istenilen sonucun elde edilmesini sağlamaktadır. Kabarık veya sade model seçenekleri arasından yapılacak olan seçimlerde duvar kısmı kapalı olarak tasarlandığı gibi gelinliklerin kolları uzun ve farklı detayları ile şekillendirilerek tasarlamaktadır.

Özel olarak hazırlanan gelinlik modelleri sayesinde hayalini kurduğunuz gelinliği tercih edebilirsiniz. Bu konuda kaliteli malzemelerle yapılan üretimler sayesinde daha etkili ve kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Farklı renklerde tercih edilecek olan tasarımlar için üretim yapılarak bu şekilde istediğiniz gibi etkileyeceği görünmenize yardımcı olunmaktadır. Kabarık, prenses, balık veya Fransız danteli ile hazırlanmış model seçenekleri her zevke uygun modellerim bir arada bulunmasını sağlamaktadır.

Yeni Sezon Gelinlikler

2017 yılı için hazırlanmış olan birbirinden farklı gelinlik seçeneği sayesinde bu sezon evlilik planı içerisinde olan gelin adayları için farklı tasarımlarıyla etkileyici sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Sezon için tasarlanmış olan gelinlik modelleri 2017 yılında taş veya dantel işlemeli seçenekleri ile de tarzınızı ortaya koymanızı sağlamaktadır. Özellikle kabarık gelinlik modelleri her sezon da olduğu gibi bu sezonda da ön plana çıkan seçenekler arasında yer almaktadır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı