Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Etüd Bilişim

20-12-2016

Film Bilgileri
Etüd Bilişim
405 kere izlendi

Etüd bilişim görüntü sistemleri, bilişim ürünleri, mobil ürünler, konferans sitemler, ofis ve ağ ekipmanları gibi teknoloji ekipmanları ve sistemleri ile hizmet veren bir sektör öncüsüdür. Etkinlik kiralama, kurumsal kiralama ile proje ve çözüm servisleri konusunda oldukça deneyimli bir hizmeti kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktadır. 20 yıldan bu yana bilişim sektöründe hizmet veren Etüd ile Notebook kiralama, ipad kiralama ve tablet kiralama ayrıcalıklarından faydalanabilir, etkinlik endüstrilerinde gerekli olan ürün, servis ve destek hizmetlerini bulabilirsiniz. Bilişim hizmetlerinde ses, ışık ve görsel kaliteyi bir arada sizlerin organizasyon ve icraatlarında sunan Etüd Bilişim ile profesyonel destekler alabilirsiniz.

İnteraktif çözümler kategorisinde mobil, survey, games ve NAO, sosyal medya çözümlerinde flipbook, machine, waal ve instegram, konferans çözümlerinde presenter, touch, class, signage ve record ile kayıt çözümlerinde reader, barcode, invite ve LCV gibi farklı hizmet imkânlarını sunmaktadır. Dilerseniz hızlı teklif sistemi ile almak istediğiniz hizmetin detaylarını belirleyerek ücret ve hizmetin sınırları konusunda teklif alabilirsiniz.

İstanbul Kâğıthane’ de hizmet veren Etüd bilişim ile projeksiyon, LCD TV, dokunmatik erkânlar ve Plazma TV gibi görüntü hizmetleri ekipmanlarından faydalanabilirsiniz. Her zaman bulundurmayacağınız çok özel bu cihazları maliyeti düşürmek adına kiralama yöntemine gideceğiniz sistemde sizler için enfes organizasyonlar düzenlenmekte ve dilediğiniz ev sahipliği için siz müşterilere profesyonel destek verilmektedir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı