Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Gömlek Kombinleri

12-10-2015

Film Bilgileri
Gömlek Kombinleri
634 kere izlendi

Hayatımızın her anında kullandığımız gömlekler her sezon ihtişamların korumaya devam ederken bizlere birçok farklı kombinleri ile kullanım olanağı sunmaktadır. Gömlek kombinleri arasında en sık tercih edilen her sezon yeniden moda olan gömlek Jean ikilisidir.İster günlük hayatta ister davetlerde topuklu ayakkabılar ile tamamlayacağınız jean pantolon gömlek kombinleri size oldukça hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Spor Ve Klasik Gömlek Kombini

İş hayatında bayanların klasik bir görünüm kazandıran, gömlekler isteyenlere günlük hayatta spor isteyenlere de spor, bir görünüm kazandırmaktadır. Özelikle bahar aylarında bayanların en büyük kurtarıcısı olan da spor ve klasik gömlek kombinleri bir ceket ile birlikte kullanarak hiç modası geçmeyen kombinler yaratabilirsiniz.

Kalem Etek Ve Gömlek Kombini

Bayanların sıklıkla tercih ettiği kalem etek ve gömlek kombini topuklu ayakkabılar ile birlikte tamamlandığında çok etkileyici bir görünüm sergilemenizi sağlayacaktır.

Şort ve Gömlek Kombini

Özellikle sıcak yaz davetlerinde, mini şortlarla kombine edilen gömlekler, topuklu ayakkabılar ile tamamlanarak eğlence mekanlarda göz alıcı ve çekici bir görünüm kazanmanızı sağlar.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı