Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Güncel Fatura Ödeme Hizmeti

14-06-2017

Film Bilgileri
Güncel Fatura Ödeme Hizmeti
255 kere izlendi

Her ay düzenli olarak gelen faturalarınızı ödemek istediğinizde saatlerce uğraşmamak veya zaman harcamamak için online fatura ödeme sistemi üzerinden istediğiniz işlemi kolayca yapabilirsiniz. Cep telefonu, elektrik, su veya doğal gaz harcamalarında tüketim bedeli olarak her ay kesilen faturalarınızı saatlerce kuyrukta beklemeden ödemek istediğinizde güvenli bir şekilde sistem üzerinden işlem yapabilir ve bu sayede bankalar arası yapılacak olan transfer ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz banka bilgilerini sisteme giriş yaparak bu şekilde fatura tutarınızı bankanız üzerinden rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Bankalar arası yapılan ödeme işlemleri sayesinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan her ay düzenli olarak faturalarınızı sistemden ödeme imkanı elde edebilirsiniz. Güncel olan faturalarınızı sisteme gireceğiniz bilgiler üzerinden ödeme işlemini başlatabilir ve bu sayede daha fazla zaman kaybetmeden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmak istediğiniz durumlarda sisteme erişim sağlayarak ödeyeceğiniz fatura seçeneğini tercih edebilir ve fatura öde seçeneğini kullanarak sistem üzerinden online olarak ödemenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Fatura Sorgulama İşlemleri

Güncel faturanız hakkında bilginiz olmadığı durumlarda bunun için sistem üzerinden sorgulama yaparak ödemeniz gereken tutarı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonu, elektrik, su veya doğal gaz faturası sorgulamak istediğinizde sisteme gerekli bilgileri girerek bu şekilde sorgulamayı başlatabilirsiniz. Dilediğiniz her an yapacağınız fatura sorgulama işlemleri sayesinde ödemeniz gereken tutarı öğrenerek gerekli işlemleri devam ettirebilir ve sistem üzerinden fatura tutarını ödeyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı