Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Güneşin Kızları İzle

08-11-2015

Film Bilgileri
Güneşin Kızları İzle
1.064 kere izlendi

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi, bir aile, dram ve gençlik dizidir. Dizinin oyuncu kadrosunda sevilen başarılı isimler de yer almaktadır. Süreç filmcilik tarafından yapımı üstlenilen dizi, yaklaşık 20 bölüm yayınlanmasına rağmen en çok izlenen diziler arasına ismini yazdırdı. İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturmaktadır.

Dizi Oyuncu Kadrosu

Deniz Dargı ve Cenk Boğatur tarafından senaryosu yazılan Güneşin kızları oyuncu kadrosu, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda isimleri yer almaktadır.

Dizi Konusu

Edebiyat öğretmeni, 3 çocuk annesi, 35 yaşındaki Güneş karakteriyle Evrim Alasya, karşısına çıkan Haluk karakteri ile Emre Kınay’la birbirlerine aşık olurlar. Kısa bir süre sonra Haluk, Güneş’e evlenme teklifi eder. Kızlarına Haluk ile görüştüğünü henüz açıklamayan Güneş, bu teklif karşısında şaşkınlık yaşar. Haluk’un evlilik teklifini kabul etmek isteyen Güneş, bir yandan da kızlarını düşünmektedir. İkizlerden Nazlı bu evliliği duyduğunda kesinlikle karşı çıkar. Selin ise Haluk’un zengin bir iş adamı olduğunu öğrendiğinde bu evliliğin hem kendisi hem de annesi için iyi bir fırsat olduğunu savunur. Küçük kızı Peri ise annesinin mutlu olmasını istediği için bu evliliğe olumlu bakmaktadır. Güneş ve kızlarının Haluk’un evine yerleşmesi ile birlikte tüm dengeler değişir ve bütün sırlar ortaya çıkmaya başlar.

İnternet ve Dizi

Kanal D resmi web sitesinde Güneşin Kızları dizisi hakkında detaylı bilgilere, geçmiş bölümlere ve yayınlanan fragmanlara göz atabilirsiniz. Güneşin Kızları izle seçeneği ile ister yayın saatinde yeni bölümü isterseniz geçmiş bölüm videolarını, reklamsız olarak internet üzerinden, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ayrıca sadece Kanal D web sitesinden değil, diğer video ve geçmiş dizi izleme sitelerinde de Güneşin Kızları bölümleri yer almaktadır. Bu sitelerde dizi özetlerini okuyabilir, izleyici değerlendirmelerine göz atıp sizde puanlama yapabilirsiniz.

Dizi, Kanal D ekranlarında, hafta içi Pazartesi günü 20:00 de yayınlanmaktadır.

 

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı