Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

GÜNÜN YORGUNLUĞUNA KESİN ÇÖZÜM

14-05-2015

Film Bilgileri
GÜNÜN YORGUNLUĞUNA KESİN ÇÖZÜM
530 kere izlendi

Günün yorgunluğunu en iyi attığınız mekanlardan birisi de banyodur. İş yerlerinizde çoğu zaman bunaldığınızda çareyi elinizi ve yüzünüzü yıkamakta bulursunuz. Evlerinizde banyolarınızda sıcak suyun altında alacağınız rahatlamayı çoğu zamanda hiçbir yerde bulamazsınız. Saatlerce kalmak yerine bir iki dakika durmanızın bile rahatlığı bir başkadır. Son dönemlerde banyolarınızda yer alan jakuziler rahatlatma etkisi sayesinde günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Sağladığı sıcak su ve fokurdama etkisiyle birçok rahatsızlığa da faydası tıbben de doğrulanmıştır. Özellikle kas ağrıları, yorgunluk bunun dışında bayanların regl dönemlerinde karşılaştığı ağrılara oldukça faydası vardır.

Jakuzi modellerinde birçok ayrıntı ve detaylara rastlamak mümkündür. Oval, dikdörtgen, yuvarlak ve kare gibi birçok modelin olması karar vermenizi de zorlaştırmaktadır. Fakat banyonuza uygun olan modeli daha çok tercih etmeniz gerekeceğinden dolayı firma sahipleri karar vermeniz açısından size yardımcı olmaktadırlar. Tek kişinin yararlanabildiği gibi iki ya da üç kişinin de girebileceği şekilde tasarlanabilir, banyonuzda yerini alabilir. Oldukça şık ve mükemmel özellikleriyle de fiyat konusunda özelliklerine göre belirlenmektedir.

Jakuzi fiyatları jakuzinin uyguladığı özelliklerine göre değişmektedir. Minimum fiyatın 750 tl olduğu maksimum fiyatın da özelliklerine göre en yüksek seviyede tutulacağını varsayarsak 3000 tl ye kadar rahatlıkla bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak üretilen jakuzileri tüm yapı marketlerde rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Keyfin yanında sağlık açısından da tercih edilen jakuziler banyolarınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya adaydır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı