Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Halı Yıkamada Üstün Kalite

10-03-2018

Film Bilgileri
Halı Yıkamada Üstün Kalite
102 kere izlendi

beylikdüzü halı yıkama firmamız tarafından profesyonel olarak halı, koltuk ve çamaşır yıkama hizmeti sunulmaktadır. Evlerinizin tüm kirini yüklenen, ayaklar altındaki halılar pek çok kire maruz kalacaktır. Bu kirler evdeki yöntemlerle geçirilemeyecek kadar derindir. Bu yüzden profesyonel olarak hizmet sunan firmamız size hijyenik ve sağlıklı halılar sunacaktır.

Hizmetlerimiz

avcılar halı yıkama firmamız tarafından yalnızca halı yıkama hizmeti değil, pek çok hizmet sunulmaktadır. Beylikdüzü’nde bulunan tesisimizde yorgan, yastık, battaniye, perde ve çamaşır gibi pek çok ürünün temizliği sağlanacaktır. Tüm bu ürünlerin temizliği tesisimizde bulunan teknolojik makinelerle yapılmaktadır.

Firmamız tarafından adresinize gelerek koltuklarınız için yerinde yıkama yapılacaktır. Bu işlem esnasında gerekli olan tüm donanım çalışanlarımız tarafından getirilecektir. Koltuklarınız olduğu yerde yıkanacağı için ev düzeniniz bozulmayacak ve koltuklarınız ilk günkünden de temiz olacaktır. bahçeşehir halı yıkama firmamızı arayarak randevu almanız yeterli olacaktır.

Kapsamlı Halı Yıkama Tesisi

İstanbul’un pek çok yerinde hizmet sunan esenyurt halı yıkama firmamıza ait Beylikdüzü’nde tesisimiz bulunmaktadır. Tesisimizde halı yıkama işlemi için gerekli tüm makine ve teknolojik donanım mevcuttur. Yalnızca halı yıkama için değil yorgan, yastık, battaniye, perde ya da çamaşır gibi pek çok farklı ürün temizlenmektedir.

büyükçekmece halı yıkama firmamız sizin için kaliteli ve hijyenik bir halı yıkama sunmaktadır. Tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlara sunarak, ayrıca bütçe dostu politikalarla müşteri memnuniyetini gözetmektedir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı