Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

İş Dünyasında Gelişmeleri Yakından Takip Edin

19-03-2018

Film Bilgileri
İş Dünyasında Gelişmeleri Yakından Takip Edin
88 kere izlendi

İş dünyasında yaşanan gelişmeler, yeni girişim planları, alışveriş merkezi ve mağazalar hakkında merak ettiğiniz her şey ve daha fazlasına Perakende Bülten ile ulaşabilirsiniz. piyasada her geçen gün artan rekabet sayesinde an be an yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir. Markalar arasında birleşme ve bölünmeler, devralmalar, yeni şube açma ya da yeni hizmet ekleme gibi daha pek çok yenilik hayatımızda yaşanmaktadır. Bunlardan anında haberdar olmak için bültenimizi takip edebilirsiniz.

Bilgi İçerikli Paylaşımlar

Bültende sadece yaşanan gelişmeler ve haberler değil, kişileri bilgilendirici içerikler de paylaşılmaktadır. Mesela ekonomi ya da ticaret sektörüne ilişkin her tüketicinin bilmesi gerekenlerle karşınızdayız. Yine her gün alışveriş yaptığınız sokağınızdaki marketle ilgili, ya da çocuğunuza bisküvi aldığınız dev gıda markası ile ilgili bilgilere sahip olmak sizin hakkınız.

Hayatın İçinden Haberler

Mağaza veya avm gibi yerler sadece ürün satmakla kalmıyor. Pek çok etkinlik, sosyal projenin yanı sıra indirim, kampanya ya da hediyelerle de gündemde geliyor. Daha hayatın içinden olan bu gelişmeler de pek çok kişiyi yakından ilgilendiriyor. Tüm bu sosyal haberleri de yine bültenimizle takip edebilirsiniz.

Güncel Gelişmeler

Holding, şirket, mağaza ya da marketlerde yaşanan en güncel gelişmeleri bizimle öğrenebilirsiniz. Hiç kimsenin bilmediği bilgilere çok özel röportajlarımız sayesinde ilk siz ulaşabilirsiniz. perakende bülten tarafından yapılan doğru ve güncel haber ile sektördeki her şeyden haberiniz olacak.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı