Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

İslami Oteller

24-09-2015

Film Bilgileri
<strong>İslami Oteller</strong>
411 kere izlendi

 

İslami oteller son dönemlerde herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Bildiğiniz gibi standart turizm sektörünün hacmi genel anlamda turist odaklıdır. Bu yüzden firmalar turistlerin ilgisini çekebilecek etkinlikler düzenler. İşin negatif tarafı ise bu eğlence amaçlı etkinliklerin birçoğunun Müslümanlar için büyük bir sorun teşkil etmesidir. Öyle ki birçok etkinliğin sapkınlık derecesinde olması Müslümanları ve ailelerini fazlasıyla rahatsız eder.
Bu duruma alternatif tatil başlığı altında çözüm bulan bazı oteller büyük bir yükselişe imza attı. İslami tatil adı altında sunulan hizmet son dönemlerin en çok aranan ve en çok tercih edilen tatil konseptleri arasına girdi. Misafirlerine sunduğu Mescid gibi farklı imkânlarıyla Müslümanlar için uygun bir tatilin önünü açtı. Gelmiş geçmiş en büyük otellerin bile İslami usullere uygun mutfak barındırmamasına karşın bu konuda çalışmalar yapılmış.

 

Müslüman bir ailenin isterse tamamıyla özel odalarda, kapalı plaj ve havuzlarda, tamamı aile müşterilerle, alkolsüz ve uçuk etkinliğe sahip olmayan bir tatil planı yapmasını mümkün kılmış. Bu konuda her geçen gün açılan yeni tesislerle bir üst seviyeye çıkıldığını görüyoruz. Bunun gibi detayların daha geniş bir yelpazede sunulması beklenen zamanlar ise çok yakında. Eğer tatil planınızı henüz yapmadıysanız ve sıradan tatiller sizin için fazlasıyla uçuk geliyorsa göz atmanızda fayda var. İslami otel olarak adlandırılan tesislerde muhteşem bir tatil deneyimi yaşayarak bundan sonraki planlarınıza yön verebilirsiniz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı