Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

İstanbul Halı Yıkama ve Temizleme Fabrikası

21-05-2015

Film Bilgileri
İstanbul Halı Yıkama ve Temizleme Fabrikası
650 kere izlendi

Fırçalama; firmanın bünyesinde barındırdığı ekipmanları en önemli ve çoğu firmada olmayan tam otomatik ve otomasyon kontrollü sistem ile fırçalama ve şampuanlam işleminin yanı sıra durulama işlemidie aynı kontrol mekanizması sayesinde gerçelşetirmektedir. Ön yıkama ve halı yıkama yapmasının yanı sıra en son aşamada vakumlama sistemiyle beraber bol su ile durulama işleminide gerçekleştirir.

Sıkma; fırçalama ve durulama işlemlerinin tamamlasıyla halılardaki kirler dışarı tamamen atılsada halının tüylerinde kalan sularda bir miktarda olsa kirli su kalabilmektedir onuda son aşamadaki sıkma makinesinde dışarı atılması sağlanır ve halılar askıda kurutulma üzere kapalı kurutma odalarında kurutulmaya bırakılırlar. Hijyen konusunda aklınıza takılan hiçbir sorunla karşılaşmadan istanbul halı yıkama işlemi tamamlanmış olur. Geriye halıların paketlenerek servis araçları ile dağıtıma gönderilmesi kalır.

Profesyonel ekipmanlar ve deneyimli personelleri ile halı temizliğinde başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan ünlü halı yıkama merkezi, istanbul ilçelerindeki tesisleri ile hizmet vermektedir, Bir çok ilçede aktif olarak şubeleri bulunurken şubeleri olmayan ilçe ve semtlerde ise mobil servis araçları sayesinde tüm istanbul il sınırlarına hizmet verebilmektedir. Kaliteli ve temizlik anlamında başarılı hizmet talebinde bulunanların vazgeçilmez adresi olacağından hiç şüphemiz bulunmuyor.

Tam otomatik yıkama makinaları diğer yardımcı ekipmanların yardımı ile derinlemesine halı temizliğinde sorunsuz bir hizmet verilmesini yerine getirmekte ve tüm bu işlemlerin tamamını hijyen koşullarına uygun ortamlarda yapılmaları sağlanmaktadır. Halınızı uygunsuz koşullarda bulundurmadan hijyen ve sağlık koşullarına uygun şekilde yıkama ve kurutma işlemlerini yerlerine getirmekteyiz.

site adresi; www.unluhaliyikama.com

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı