Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

karşıyaka arçelik servisi

06-04-2016

Film Bilgileri
karşıyaka arçelik servisi
524 kere izlendi

İzmir Arçelik merkez yetkili servisi olan firmamız, İzmir’in tüm semtlerine hizmet götürerek, arıza ile karşılaşan beyaz eşya sorunlarınızda sizlere destek oluyor. Çevreye duyarlılık ve yenilikçilik ilkelerinden vazgeçmeyen firmamız, müşteri haklarına da daima saygılı davranıyor.
Bornova Arçelik servisi olarak, klima ya da kombi arızalarınızda da yanınızda oluyor, sitemiz üzerinden sizlere erişim kolaylığı tanıyoruz. Yanlış kullanım sonucu ya da farklı nedenlerden dolayı bozulan klima ve beyaz eşyalarınızı Bornova’da yer alan profesyonel ekibimiz ile tamir ediyor ve sizlere en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Balçova arçelik servisi ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilir, ekonomik fiyatlarımız ile arıza sorunlarınızı giderebilirsiniz.
Karşıyaka, Bornova ya da Balçova hangi semtte olursanız olun, buzdolabı, çamaşır ya da bulaşık makinesi vb. arıza durumlarında sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Karşıyaka Arçelik servisi olarak hizmet veren firmamız ile beyaz eşyalarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı