Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Kartınız Boş İse Ne Yapabilirsiniz

13-11-2016

Film Bilgileri
Kartınız Boş İse Ne Yapabilirsiniz
384 kere izlendi

Kartınız bazen boş olabilir. Geçişlerde verilen sinyaller ile anlaşılacağı gibi kartınız boş olduğunda uyarı alırsınız. Ve sizin için cezai uygulama başlayacaktır. Yüksek bir miktar olmayan bu cezalarda nerede oturuyorsanız cezanız o adrese gönderilecektir. Trafik yönetmeliğince uygun buluna miktar her geçişte kartınız boş ise yükselecektir.

HGS yükle gişelerinden istediğiniz miktarı doldurarak kartınızı edinebilirsiniz. Artık bütün telefonlarda olan mobil cihazlarınızla bile bağlanarak internet üzerinden kartlarınızı doldurabilirsiniz. Siz elbette ki köprü ve geçişlerde kalacak değilsiniz ancak borçlu olarak ayrılmak yerine geçişinizi ödeyerek yapmak uygun olacaktır.

HGS yükleme sayesinde bekleyen trafik ve bozuk olmayan paraların verdiği sıkıntılar geride kalmış olacak. Önceden beş dakika bile beklemenin sabır istediği trafik içinde artık bir saniye beklemeden geçiş yapabiliyorsunuz. PTT, bankalar, bayilikler, elektronik ortamda yapacağınız yüklemler araçların sınıflarına göre değerlendirilmektedir. Kredi kartı ile HGS yükleme daha pratik bir çözüm sunmaktadır. Nakit paranız olmasa da kartınız ile yapacağınız nakit dolumlardan faydalanabilirsiniz.

Kredi kartı ile HGS yükleme bütün bankaların onay verdiği bir kaynaktır. Ayrıca direk hesap kartları ile de dolumlarınızı para aktarmak sureti ile yapabilirsiniz. Geçişler haklı sebepler ile insanlara bu şekilde aktarılmaktadır. Yol güzergâhındaki sıkışmalar, köprülerde bekletilmemesi gereken ağırlıklar önem taşımaktadır. Fazlaca yükün köprülerde saatlerce bekletilmesi köprü akışının yanında köprü dengesinin de bozulmasına neden olabilecektir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı