Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

KENDİ PROMOSYON ÜRÜNÜNÜZÜ ÜRETİN

12-05-2015

Film Bilgileri
KENDİ PROMOSYON ÜRÜNÜNÜZÜ ÜRETİN
504 kere izlendi

Bilindiği üzere özellikle okullarda, şirketlerde belirli bir başarı sonucunda ödül törenleri düzenlenmektedir. Örneğin; okullarda yapılan spor müsabakaları, şirketlerde kazanılan bir ihale, belirli bir araştırmanın başarılı sonuçlar vermesi her zaman ödül törenleri ile kutlanmaktadır. Semih Reklam şirketi bu ödül törenlerindeki heyecana ortak olan ve başarılı kişi/ kişilerin kazanacağı ödülün imalatını seri bir şekilde gerçekleştiren kurumsal bir firmadır.

Firmamızın temel prensibi daha çok kazanç değil daha çok hizmet olduğundan ödüllerimizi üretirken, ödülü alacak olan bireylerin düşüncelerini temel alarak kaliteli bir üretim gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bu işi piyasa standartlarından daha ekonomik fiyatlarda siz değerli müşterilerine sunmaktadır. İster plaket olsun ister kupa ister madalya olsun seri bir şekilde üretilerek istediğiniz tarihe yetiştirilecektir. Ürünlerimiz sade bir şekilde üretilebileceği gibi üzerinde istediğiniz bir yazı, kısa bir metine de yer verebilirsiniz.

Ankara reklam şirketi olarak sadece plaket gibi ürünler değil aynı zamanda birçok şirketin kendi adını duyurabilmesi için gerçekleştirdikleri promosyon ürünleri de firmamız tarafından imal edilmektedir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı