Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Kilim Mobilya Modelleri

03-07-2015

Film Bilgileri
Kilim Mobilya Modelleri
643 kere izlendi

Kilim Mobilya 2015 yılında 40 yılı bulan geçmişiyle ilk olarak Kayseri’de küçük bir atölye olarak  başlamış ve bu günkü Yönetim kurulu başkanı Mehmet Yarar tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 20 yıl sonra Hacılar organize sanayi sitesine taşınmış, burada sürekli büyüyerek ve gelişerek ülkemizde ve dünyada saygın firma haline gelmiştir. Günlük 80 koltuk takımı, 650 kanepe, 300 yatak , 300 parça baza, 4000 m2 modül üretimi yapan firma 75.000 m2 kapalı alan 100.000 m2 toplam alanla üretim yapan entegre tesis haline gelmiştir. Başta insan kaynakları olmak üzere ISO 9001 kalite standartları, müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak çağdaş ve modern tasarılar yapılmaktadır. Kısa zamanda ülke geneline üretim sağlayacak noktaya gelmiştir.

Bu standartlar çerçevesinde yurtdışında oluşan taleplere de cevap vererek ihracata yönlenmiş, Türkiye’deki saygın yerini yurtdışında da 30 dan fazla ülkeye hizmet veren kuruluş haline gelmiştir. Yapılan yatırımların başında kaliteli marka olmanın eğitimli personelden geçtiğini bilen firma, kalite standartları çerçevesinde periyodik eğitimlerle kadrosunu üst düzeye çıkarmak adına önemli yatırımlar yapmış, kazanılan başarılar ve oluşumlar mobilya sektöründe saygın bir firma olmasını sağlamıştır. Ülkemizde 1000′i aşkın satış noktası 22 ilde ki bölge bayiliği ile her gecen gün daha çok yaygınlaşıp gücüne güç katmaktadır. Her zevke hitap eden şık tasarımlar ev tekstilinde de göstermiş artık zevkli mekanların aranan markası haline gelmiştir. Yemek odası takımları;oturma odası takımları, genç ve çocuk odası takımlarıyla modern tasarımlar müşterilerinin konforu için sürekli kendini geliştirme çabası sergilemektedir.Bütün bölgelerdeki eğitimli, deneyimli teknik ekiple satış ve satış sonrası verdiği hizmetlerle kilim aranılan tercih edilen marka haline gelmiştir.Sadece satış değil satış sonrası verdiği garantiler sektördeki saygınlığını, müşteri oluşumunu güçlendirmiştir.

Birçok kalite belgesiyle tasarım ve Kilim Mobilya Modellerini resmileştirerek kalite odaklı, tasarım çıtasını yükseltmedir. Dünya çapındaki sektör ile ilgili gelişmeleri, teknolojik uygulamaları takip ederek her daim garantili ürünleri müşterileriyle buluşturuyor. Tüm bu prensiplerle her geçen gün yurtiçi ve yurtdışına taleplere yetişmenin gururunu yaşamaktadır. Çeşitli organizasyonlarla müşterilerine hızlı şekilde ulaşarak kendi ve ülkemiz adına reklam kampanyaları oluşturmuştur. Yepyeni ve çağdaş tasarımlar ilgi görmüş ve talep edilen marka olmuştur.

 

 

 

 

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı