Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Mamak bosch servisi

15-11-2016

Film Bilgileri
Mamak bosch servisi
378 kere izlendi

Çankaya bosch servisi olarak uygun bütçeli güvenilir teknik servis hizmetini ayağınıza kadar getirdik. Eski yeni bosch marka bütün beyaz eşyalarınızı ve küçük ev aletlerinizi yerinde tamir edip ederinden fazla ücret talep etmiyoruz. Üstelik hizmetimiz sadece Çankaya ile sınırlı değil, Ankara’nın her yerine hizmet götürüyoruz. Ve bunu yaparken de fiyatlarımızda herhangi bir değişiklik yapmıyoruz.

Ankara bosch servisi olarak servisimizce yapılan parça değişimlerinde değiştiren parçalara ve onarım yapılan parçaya garanti verilmektedir. Verilen garanti süresi onarım gören ve değiştirilen parçaya göre değişir. Garanti kapsamında yapılan tekrar bir onarım için tekrar ücret talep edilmez. Ayrıca elimizde bulunmayan parçalar da kısa sürede temin edilir. Yerinde teknik servis yapamadığımız ürünleriniz imzalı form karşılığında firmamıza getirilerek tamirine ve bakımına burada devam edilir. Onlıne teknik serviste uzun yılardır tecrübe kazanmış firmamız şimdiye kadar hiçbir müşteriden şikâyet almamıştır. Sizler de eşyalarınızı güvenli bir firmaya emanet etmek isterseniz biz her zaman hizmetinizdeyiz. Bize http://ankaraboschservisi.gen.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Güvenilir ve güler yüzlü ekibimiz haftanın 6 günü ve günde 12 saat çalışmaktadır. Ancak internet sitemiz 7/24 hizmetinizdedir. Çalışma saatleri dışına denk gelen arızalarınız için sitemize girerek arıza kaydı açabilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapacağından hiçbir şekilde mağdur olmayacağınızı bildirmek isteriz. Mamak bosch servisi olarak her zaman hizmetinizde olduğumuzu ve bundan mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı