Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

METİN2 SUNUCU KİRALAMA HAKKINDA ÖNERİLER

01-12-2015

Film Bilgileri
METİN2 SUNUCU KİRALAMA HAKKINDA ÖNERİLER
585 kere izlendi

Sizlere bu yazımızda metin2 sunucu kiralama hakkında bilgiler vermek istiyorum. Öncelikle hepinizin yakından bildiği metin2 adlı oyunu kısaca açıklayalım. Metin2 oyunu, internet üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynanan bir strateji oyunudur. Tabi ki kullanıcı tercihlerine göre bazı özellikleri aktif etmek ücretli olabiliyor. Mevcut strateji oyunları içinde en popüler olanlarından biridir. Oyunun tamamen Türkçe olması nedeniyle kullanıcılar hiçbir şekilde zorlanmadan oynayabilmektedir. Bu ve bunun gibi oyunlar sayesinde insanların stratejik derinlikleri artmaktadır. Bu nedenle oldukça faydalı bir oyundur.

Oyuncuların, kendi serverlerini açmak ve daha donanımlı olarak metin2 oyununu oynamak istemeleri nedeniyle metin2 sunucu kiralama hizmeti ortaya çıkmıştır. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar kendilerinin yönetebildikleri bir metin2 oyununa sahip olabilirler. Aynı zamanda saldırılardan da büyük oranda korunmalı olarak oyunu oynayabilmektedir. Bunun dışında birçok hediye paket de kiralanan sunucuyla beraber geliyor. Sunucuların en büyük özelliği Türkiye lokasyonlu olmasıdır. Altı değişik files seçeneği ile kullanıcılar istediği gibi özgürce seçim yapabiliyorlar. Ücretsiz ticket paneli, ücretsiz forum paneli, ücretsiz açıksız online market paneli, ücretsiz alan adı gibi hizmetler de sunucuyla beraber geliyor. Bu bakımdan da oldukça avantajlıdır.

Uygun fiyat ve çok seçenekli olması ayrıca yıllardır metin2 bilişim sektöründe verdiği hizmeti göz önüne alarak satın almanızı önerdiğim metin2 sunucu firması için bence çok fazla zaman kaybetmeyin. Sunucuhizmeti.com.tr den hemen metin2 sunucu kiralama hizmetinden faydalanarak oyun oynama kalitenizi ve keyfinizi artırmalısınız. Ben bu şekilde oynadığım metin2 oyunundan daha çok keyif aldığımı fark ettim.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı