Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Oto Ekspertiz

30-10-2016

Film Bilgileri
Oto Ekspertiz
440 kere izlendi

Otomobil alım satım pazarı son günlerde oldukça artmış ve canlanmış durumdadır. Bunun temel nedeni ihtiyaç kredilerindeki faiz indirimleri ve geri ödeme kolaylığı olabilir. Elbette bir başka bedende satıcı firmanın insanları kendi modellerini almaya ikna etmesi için bankadan kredi çekemeyenlerce dahi kendi kredi temin etmesi ve uzun geri ödeme planlaması yapmasıdır.

Ancak sıfır bir araç alırken yapılacak bu cazip avantajlar ikinci el araba satın alınırken yapılmamaktadır. Genellikle ikinci el araba alınırken para peşin kuralı işlemektedir. Tabi ki önceden belirli bir miktarda kapora verilmiş olabilir. Ancak ikinci el araba alımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey arabanın hasarlı olup olmadığıdır. İstanbul oto ekspertiz araba hasarı konusunda veya arabanın performansı konusunda alıcıya kesin, doğru ve net bilgiler sunmaktadır.

İstanbul oto ekspertiz araba alım satımı konusunda çalışmaktadır. Hizmet verdiği alan araba bakımı ve araba bilgisi hakkında raporlama yapmaktır. İkinci el araç satımında araç sahibi ya da araç alıcısı aracı bir ekspere götürerek aracın özellikleri kolayca tespit ettirilir.

Araç sahibine bilgi verilmediği gibi doğrudan araç alıcısına bilgi yöneltilir. Ayrıca aracın çeşitli aletlerle incelenmesi sonucu araç performansı denetlendiği için güvenilirliği oldukça fazladır. Sizde eğer ikinci el bir araç almak istiyorsanız aracı öncelikle bir ekspere götürerek test ettirmelisiniz. Bu sayede araç hakkında en doğru bilgilere ulaşmış olursunuz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı