Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Otomobil kampanyaları

02-01-2017

Film Bilgileri
Otomobil kampanyaları
208 kere izlendi

Birbirinden farklı onlarca otomobil firmasının dünyaca ünlü markalarını piyasaya sunarken Türkiye de ki müşterilerine özel olarak bayileri aracılığı ile uyguladığı otomobil kampanyaları haberlerini öğrenebileceğiniz otomobil rehberi web sayfasında otomobillere ait yeni ve güncel gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Yazılı, sesli ve görsel haberlerin yer aldığı bu platformda otomobile markalarının her şehirde bölge ve yerleşim yerinde bulunan yetkili servis bayi ve satıcı bayileri 15 saniye de sorgulayabilir, adresinize en yakın bayiler bu sayfa ile en doğru şekilde bulabilirsiniz.

Araçların daha heyecan verici, egzotik ve dikkat çekici görünüm kazanmasını sağlayan modifiye hakkında çok fazla bilgilerin yer aldığı bu sitede, modifiyeli araçları modifiye ürünlerini hem yazılı hem de görsel videolar ile bulabilirsiniz. Türkiye’ nin en geniş oto haber sayfası ile hayallerinizi süsleyen otomobiller ile ilgili en yeni haber ve gelişmeleri, hiçbir yerde bulamayacağınız video ve resimleri ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Site içerisinde yer alan akıllı arama motoru sizler için dilediğiniz marka, model ve araç sınıfı ile dilediğiniz kelimeye uygun haber, içerik ve kampanyaları an ve an sorgulayıp bulmanızı sağlamaktadır.

Otomobil rehberi dünyasında otomobile dair ne varsa bulmak adına sıkça ziyaret edeceğiniz bu sitenin müdavimi olacak en son gelişmeleri hem siteden hem de siteye ait sosyal medya hesaplarından takip edebileceksiniz. Peki, Otomobil rehberi ile heyecana ne dersiniz?

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı