Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

silinen dosyaları geri getirme

29-11-2015

Film Bilgileri
silinen dosyaları geri getirme
653 kere izlendi

Recuva programı nedir?  Dediğinizi duyar gibiyim recuva daha önce sildiğiniz herhangi bir dosyayı,fotoğrafı,belgeyi vs. bulmanızı ve bilgisayara geri yüklemenizi sağlayan bir programdır.

 

Günlük hayatımızda ister bilerek ister yanlışlıkla olsun birçok dosyayı veya içeriği silmek zorunda kalıyoruz.Fakat bu dosyalar bize daha sonra lazım olduğunda eğer çöp kutusunda  saklı değillerse bu dosyaları geri getirme şansımız olmuyor.

Eğer siz sistemden dosyalarınızı tamamen sildiyseniz ve geri getirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken recuva indirmek ve sildiğiniz dosyayı seçerek bilgisayarınıza geri yüklemek.

 

Ayrıca internetten gelen virüsler dosyalarımıza zarar verdiği veya bozduğu için bu dosyalarımızıda silmek zorunda kalabiliyoruz.Bu tarz siteleri kendi bilgisayarınızdan engellemek ve daha rahat internette dolaşmak istiyorsanız Site Engelleme programını kullanabilir ve zararlı içerik bulunduran siteleri engelleyerek onlardan kurtulabilirsiniz.Site engelle ile sadece zararlı içerik değil çocuklarınızın girmesini istemediğiniz siteleri de engelleyerek onları güven altına alabilirsiniz.

 

Ayrıca en çok kullanılan medya oynatma programlarından olan gom player indirerek dosyalarını daha hızlı açabilirsiniz.Video formatlarının neredeyse hepsini destekleyen gom player gerçekten harika özellikleri  ile bir numaralı medya oynatma programınız olmaya aday.

 

Program gelişmiş altyazı seçeneği ile kullanıcılarını büyülerken kolay kulanı ve basit arayüzü ile tam bir kullanıcı dostu.

 

Kendi çalma listenizi hazırlayabildiğiniz bir medya oynatıcı olan gom player ile farklı bir programa ihtiyaç duyamacaksınız.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı