Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Sivas Haberleri

28-11-2016

Film Bilgileri
Sivas Haberleri
380 kere izlendi

Kötü haber almak içimizi burkan bir olaydır. Televizyonda her gün izlediğimiz kaza haberlerinde olan kayıplar bile hiç tanımadığımız kişilere üzülmemizi sağlanmaktadır. Bir de bunu kendi memleketimizden birileri olarak gördüğümüzde içimiz daha çok acıyacaktır. İşte birbirini hep destekleyen

Sivaslılar üzüntülerini birlikte paylaşmak amacı ile Sivas Belediyesinin denetiminde olan bir sayfa içinde kendi tanıdıklarına sahip çıkmıştır. Zaten var olan her değerine sonsuz değer veren Sivaslılar bu yaklaşımla ölülerine de bu değeri yansıtmıştır. Sivas aramızdan ayrılanlar yakından takip edilen bir Sivaslılar sayfasıdır. Vefat haberlerini duymak kötü olsa da her vefatın sonrasında yine de haberdar olmak bu sayfa içinde daha kolay olacaktır. Hafta hafta görebileceğiniz haberler en tanıdığınız yüzleri sizin için internete getirebilir.

Sivas Haberleri listesinde tarihlerine bakarak kimin ne zaman vefat ettiğini görebilirsiniz. Ayrıca bu tarihte yapılan defin işlemleri için nasıl talimatların alındığını da göreceksiniz. Yurt dışında olan kişilerin bu sayfa ile daha yakından ilgilenebileceği memleketlileri ve memleketleri ile ilgili her haber kategorilerilere ayrılarak sunulmaktadır.

Farklı başlıklar ile tanıyabileceğiniz sayfalar sizin yönlenmenizde yardımcı olacaktır. Sahiplenmek istediğiniz kendi kimliğiniz içinde memleket özlemi varsa sizin için bu özlemi azaltabilecek ayrıntıları ve güzle konuları görerek kendi sitenize destek verebilirsiniz. Her tıklanmayla yükselecek olan Sivas haber siteniz belki de başkalarının da merak edip okuyabileceği sayfalar haline gelebilir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı