Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Süper Oyunlar

22-04-2015

Film Bilgileri
Süper Oyunlar
753 kere izlendi

Günümüz çocuklarının en çok sevdiği çizgi film karakterlerinin flash oyunları artık bir platformda buluştu. Boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isteyen çocuklar için en güzel tercih kahraman oyunları sitesidir. Bu sitede neler var?
Minika Çocuk kanalının en çok seyredilen çizgi filmi, küçük kızların fenomeni olduğu My Little Pony, kahraman oyunları sitesinin en önemli bölümünü oluşturmaktadır. My Little Pony karakterleri ile pony oyunu oynamak isteyenler için oluşturulan bu bölümde sevilen midilli atları fluttershy, pinkie pie, rarity, rainbow dash, twilight sparkle ve applejack ile buluşabilirsiniz. Onların üç yüzden fazla oyununu burada bulabileceksiniz. Yine insan formundaki My Little Pony Equestria Girl oyunları da pony oyunlarının farklı bir boyutunu temsil etmektedir. İnsan yapısıyla My Little Pony karakterlerini merak edenler bu bölüm tam size göre…
Disney kahramanlarının flash oyunları da kahraman oyunlarının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Geçmişten günümüze severek izlenen Disney kahramanlarının oyunları sadece çocuklar arasında değil ebeveynler arasında dahi sevilir olmuştur. Zira çocukluk yaşlarına dönmek isteyen ebeveynler Disney Oyunları ile bunu gerçekleştirme imkanına kavuşmaktadır. Disney oyunu oynamak için de yine en doğru tercih kahraman oyunları sitesi olmaktadır.
Daha birçok kahramanın en güzel oyunlarını yine kahraman oyunları sitesinde bulabileceksiniz. Süper Oyunlar onlarca kategori ve binlerce oyun ile kahraman oyunları sitesinde oynanır. Flash oyun oynamak istiyorsanız, aradığınız kahramanları bu sitede bulabileceksiniz. Hepinize iyi eğlenceler..

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı