Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Transporter Son Hız

27-07-2015

Film Bilgileri
Transporter Son Hız
653 kere izlendi

Aksiyon filmlerinden vazgeçemeyen seyirciler için tasarlanmış ve kurgulanmış olan transpoter son hız oldukça hızlı ve güzel bir film ile tekrar karşımızda.
Vizyon tarihinin; 4 Eylül 2015 olduğu film için seyircileri oldukça meraklı. Aksiyon tarzında olan, transporter; Çin ve Fransa ortak yapımına sahiptir. Oldukça tutan ve seyircisi olan bir film olan transporter, son hız filmi ile de serisine oldukça güzel bir yorum katmaya devam ediyor. Transporter Son Hız filmi için fragmanı izlemenizi tavsiye ediyoruz. Filmin oldukça etkileyici sahnelerinden derlenen fragman, tüm maceranın kısa bir kesimi olmuş durumda. Oldukça sürükleyici ve hızlı bir konuya sahipken; serisini bozmamaya devam ediyor.
Usta bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, tüm deneyimleri ile etkileyici kadrosu ile senaryoyu oldukça iyi canlandırıyor. Oyuncu kadrosuna da şöyle bir göz atalım;
• Loan Chabanol ,
• Anatole Taubman ,
• Gabriella Wright ,
• Ray Stevenson ,
• Ed Skrein
İken; senaryosunu oluşturanlara da bir göz atmalı;
• Luc Besson
• Robert Marck Kamen
• Bill College
• Adam Cooper
Fragmanı yayınlanan Transporter Son Hız izle filmin serisi ile oldukça uyumlu olduğu görüşüne sahip olan film severler, yorumlarını yayınlamaya devam ediyor. Oldukça güzel yorumlar yapılırken aynı zamanda eleştirilerin bir kısmı da oldukça olumsuz yönde. Fakat; sizler fragmanı izlemeden karar vermeyin.
Filmin çıkış tarihi itibari ile vizyonda yerini alacağını film severlere duyurur, taşıyıcı serisini izleyen herkes için devam edilmesini tercih ederiz.
Transporter son hız izle film konusu itibari ile şöyledir;
Taşıyıcı, taşıyıcı yeni bir görev almış ve görevini yerine getirebilmesi için belli bir zamanı vardır. Görevine başlamadan önce; aracını soymaya çalışan beş kişiyi fark eder ve ilk olarak onların işini görmek ister. film izle Düşmanlarının işini gören taşıyıcı, ardından verilen görevi yerine getirmeye başlamak için yola koyulur. Yanına getirilen tam üç kadını verilen adresi oldukça sağlıklı bir şekilde götürmelidir. Bu görevini yerine getirir ve ardından görevini aldığı kişiler ile arasında sorunlar olur. Ve asıl film bundan sonra başlar.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı