Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yabancı ve Yerli diziler arasındaki farklılıklar

29-05-2015

Film Bilgileri
Yabancı ve Yerli diziler arasındaki farklılıklar
694 kere izlendi

Türkiye dizi takipçileri son zamanlarda yabancı dizilere karşı olan ilgilerini artırmış durumdalar. Türk dizilerinin klasik aşk, drama hikayelerinden sıkılan insanlar yabancı diziler izlemeye başlıyor. Özellikle Amerikan yapımı diziler son zamanlarda büyük ilgi görmeye başladılar. Kaliteli çekimler ve harcanan yüksek bütçeler ile ortaya çıkan film tadındaki kaliteli dizilere ola ilgi büyük oranda artıyor.

2015- 2016 sezonunda ise yapımcılar daha kaliteli diziler ortaya çıkarmak için brbirleriyle yarışır duruma geldiler. Rekabet oranı fazla olduğu için izleyicilerin dikkatlerini çekmek kolay olmayacak gibi duruyor. NBC, CBC, THE CW ve ABC gibi önde gelen kanallar yeni yapımlarını özenle hazırlıyorlar gibi duruyor yeni dönemde 25 farklı yeni dizi ile karşılaşacağız bu diziler arasında filmlerden ve kitaplardan uyarlanılarak hazırlanmış yapımlarda bulunuyor yani dizi konuları ile ilgi odağı haline gelmeye hazırlanıyorlar gibi duruyor.

Bu diziler arasında en dikkat çekicisi ise ekranlarda yerini almış olan ve 3 milyon dolar gibi büyük bir bütçe ile ilk sezonu tamamlanmış stitchers dizisi yer alıyor. İlk bölümünün yayınlanması ile büyük bir reyting yakalamayı başardı ilerleyen günlerde ismini daha sık duyacağız…

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı