Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yataş Fırsatlarını Kaçırmayınız.

16-04-2015

Film Bilgileri
Yataş Fırsatlarını Kaçırmayınız.
643 kere izlendi

Mobilya seçimi konusunda seçici iseniz bu tavsiyelerimiz ilginizi fazlasıyla çekecek. Mobilya ile ilgili tarz seçimi önemlidir. Öncelikle tarzınıza karar vermeniz gerekir. Tarzınızı belirlediyseniz seçiminiz ile ilgili karar vermeye başlayabilirsiniz. Eğer sıfırdan bir ev tasarlıyorsanız, Enza modelleri arasından, duvar rengine ve halıya uyumlu şekillerde seçim yapmanız çok daha doğrudur. Klasik mobilyalarda kullanılan berjer koltuklar ile takıma uygun yemek odası ve büfe seçimi de bütünleyici özellik taşır. Bu özelliğin yanı sıra eğer spor çeşitlerden yana seçim yaparsanız, salon için köşe takımı seçmek çok daha uygun olacaktır. Sehpa olarak, fonksiyonel bir seçim daha bir modern görünüm katabilmektedir. Ayrıca yaşam ünitesi seçimlerinde özellikle de modern bir seçim yapacaksanız kitaplık ağırlıklı seçim yapmanız daha uyumlu olması mümkündür.

Dekorasyona önem verenlerdenseniz, seçiminize uygun modelleri günümüzde internet üzerinden de kolayca bulabilirsiniz. Dekorasyon malzemesi olarak, tablolar, raf sistemleri gibi bütünleyiciler, mobilyalarınıza ayrı bir hava katmaktadır. Mobilya modelleri arasından seçim yaparken, dekorasyon bütünleyicilerin seçimi de önemlidir. Parke renginden perde renklerine kadar detaya önem verirseniz eşsiz bir uyum sağlayabilirsiniz. Mobilyanız ile ilgili önem verdiğiniz detay daha çok fonksiyonu ve kalitesi ise ona göre bir seçim yapmalısınız. Yani estetik görünümüne bakmadan işlevine önem veriyorsanız daha farklı bir bakış açısı olarak da değerlendirilebilir.

Salon takımı ile ilgili detaylar bellidir. Bu detayların seçimi de bakış açınıza ve yaşam tarzınıza göre farklılık gösterebilmektedir. Mobilyanız ile ilgili kararı verirken sağlamlığına da dikkat edenlerdeniz, ahşap çeşidine göre en sağlam olan tik ağacı yapımı mobilyalar daha uygun olabilmektedir. Yataş modelleri teknoloji geliştikçe değişkenlik göstermekte ve en fazla da tercih edilen modeller de çağımızda fonksiyonlu modellerdir. Bir sehpa alırken artık alıcıyı dış görünümden ziyade fonksiyonu daha çok ilgilendirmeye başlamıştır. Bu durumda da mobilya tasarlanırken fonksiyonel ağırlıklı tasarlanmaya başlanmıştır. Herkesin mevcut düzende iş yoğunluğu veya başka bir sebep ile ev için kullanışlı modellerin tercih etmesi de doğal bir hal almıştır. Mobilya evin karakterini sergileyen bir objedir, tarzınızı yansıtmak istiyorsanız ince eleyip sık dokumanız gerekir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı