Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

YENİ NESİL OYUN AGAR.İO AGARİO PVP SERVER

12-11-2015

Film Bilgileri
YENİ NESİL OYUN AGAR.İO AGARİO PVP SERVER
804 kere izlendi


Günümüz çocukları okuma yazma bilmeden küçük yaşlarda bilgisayar ve diğer teknolojik cihazlarla tanışıyor.
Peki çocuklarımızın bilgisayarlarda oynadıkları oyunlar içerikleri bakımından çocuğumuzun gelişimine ne derecede zararlı diye endişe etmenize gerek yok.
ProAgar.Net sitemizde yer alan oyunda çocuklarınızı zihinsel gelişimlerini katkı sağlayacak zararlı yada kötü içerik bulunmayan kişisel gelişim oyunu vardır.
Çocuklar ve büyükler için keyifli ve gelişime faydalı bir ortam sağlamaktadır.
Her yaşta ve her kitleye hitap eden, içerisinde kötü yada uygunsuz içerik barındırmayan, küçük, büyük, genç, yaşlı, çoluk, çocuk herkes için bir eğlence kaynağı olan ProAgar.Net tamamen ücretsizdir.
Oyun oldukça basit büyük olan küçük olanı daima yer ama belirli kuralları var. Bunları anlatmak yerine birebir tecrübe edinmenizi istiyor ve sizleri ==> http://www.proagar.net <== sitemize bekliyoruz. Tek başınıza yada takım arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur. Bakalım takım arkadaşınız size ihanetmi edecek yoksa sadık mı kalacak? Sizde kendinize güveniyorsanız sizi şimdi ve sürekli sitemize bekliyoruz. NOT: Bağımlılık yapmaktadır :) ==> http://www.proagar.net <==

Do you want to spend good time with a simple game? What are you waiting for to begin a fresh a state of war with your competitors?

Now Play With Us: http://www.proagar.net

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı