Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Yerli Sosyal ağ

15-11-2016

Film Bilgileri
Yerli Sosyal ağ
404 kere izlendi

Teknoloji bir yerlerde tıkanmadığı sürece sosyal paylaşımlar daha çok artacak ve kişiler her istediklerine kavuşacaklardır. Yalnız istem içinde beklenmedik hata kayıtlarının olması iletişimde sorunlar yaşanmasına etki edebilir. Kurumlar ve çalışmalarına yönelik planlanmış olan Türk yerli sosyal ağlar içerisinde kurumlarımızda gizli kalması gereken görüşmeler ve projeler saklanarak istenildiği zaman istediğiniz kişiye yönelik olarak açılmaktadır. Her projemiz içinde farklı bir ağı içine alan internet ağları dışında sizin için özel olarak açılan kanalımız şifreleme ve kayıt ile başlatılacak bir sistemi içermektedir. Burada site içinde kayıtlı olmayan şahıslar yani sizin istemediğiniz şahıslar sizin gördüklerinizi göremeyecektir.

NOKKTA yerli sosyal ağ zamanı durdurabilecek öğretileri ve uygulamaları ile sizi tekrar internete bağlayacak. Bilmek istediğiniz hatta bilmeye çalıştığınız her şey bu sayfa içinde geçmektedir. Sınırsız kullanım ve izlenimlerle her yerde olabilirsiniz. İletişim konusunda uzman kadromuz ile yapacağınız tüm öğrenimlerde gereksiz olan hiçbir konu yer almamaktadır.

Yerli sosyal ağ olarak ülkemizden tanıdık yüzler, tanıdık konular ve dünyadan haberler ile kendinizi boş ve yalnız hissetmeyeceksiniz. Twitter, facebook, wattsap kullanımlarından bıktıysanız Türk gibi yaşamak istiyorsanız sayfamız içinde kendinize özel bir yer açabilirsiniz. Artık yabancıların açmış olduğu ve milyarları kazandığı sosyal ağlarla kendinizi oyalama zamanı geçti. Sıra gerçek sosyal ağınızla tanışmaya geldi. Hemen http://www.nokkta.com/ adresimizle sosyal ağınızı baştan sona oluşturabilirsiniz.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
sinemavefilm.net Film izle , Film seyret, Sinema İzle , HD Film izle
Site Yazarı Google +: Serryt RR Film izle HD Film izle XML Sitemap saatlerin anlamı